Studiové blesky a příslušenství Photon Europe

Nabídky a vzkazy pro modelky

Umožňujeme návštěvníkům serveru posílat vzkazy a nabídky modelkám. K oslovení modelky s nabídkou v oblasti modelingu a fotomodelinku slouží kontaktní formulář. Každá modelka má vlastní kontaktní formulář dostupný z jejího profilu. Modelka má možnost číst svoje vzkazy po přihlášení ve svém manageru vzkazů a rozhodnout se, zda odpovědět na e-mail odesílatele.

Postoj k cenzuře

Na rozdíl od některých jiných modelingových serverů vzkazy od návštěvníků modelkám necenzurujeme. Věříme, že každá modelka/model pozná vážně míněnou nabídku a sama se rozhodne na jakou zareaguje.

Monitoring nabídek

Bohužel nežijeme v ideálním světě a stává se, že některý vzkaz nebo nabídka je neseriózní či vulgární. Vzkazy proto monitorujeme a zaznamenáváme data, která (v případě problémů) mohou sloužit k identifikaci odesílatele.

Hodnocení věrohodnosti pisatele vzkazů - KARMA

Zavedli jsme unikátní systém hodnocení vzkazů a jejich pisatelů. Modelky velmi jednoduchou, ale účinnou formou samy označují pisatele vzkazu jako věrohodného nebo ne. Modelky si tak dávají vzájemně vědět, čí nabídka může být zajímavá a na koho si dát pozor!

Rozšířené vyhledávání

Partneři serveru